TV06B140JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV06B140JB-HF
JLCPCB Part #
C3707293
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.86A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS