ATV30C900J-HF
MFR.Part #
ATV30C900J-HF
JLCPCB Part #
C2449138
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 20.55A 2uA 3kW 90V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS