TV06A8V5JB-HF
MFR.Part #
TV06A8V5JB-HF
JLCPCB Part #
C2594964
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14.4V 41.7A 600W 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS