TV06B441J-HF
MFR.Part #
TV06B441J-HF
JLCPCB Part #
C2446646
Description
-55℃~+150℃ 1uA 440V 492V 600W 713V 840mA TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS