TV06B111JB-G
MFR.Part #
TV06B111JB-G
JLCPCB Part #
C2445283
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.39A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS