TV02W101-G
MFR.Part #
TV02W101-G
JLCPCB Part #
C2443693
Description
-55℃~+150℃ 1.23A 100V 111V 162V 1uA 200W TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS