TV06B401JB-HF
MFR.Part #
TV06B401JB-HF
JLCPCB Part #
C2446590
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 447V 600W 648V 930mA Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS