SMCJ54A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ54A-HF
JLCPCB Part #
C2446473
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 54V 5uA 60V 87.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS