TV15C160J-G
MFR.Part #
TV15C160J-G
JLCPCB Part #
C2448512
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16V 17.8V 1uA 26V 57.69A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS