SMBJ130A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ130A-HF
JLCPCB Part #
C2444251
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 2.9A 209V 5uA 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS