TV06B251J-HF
MFR.Part #
TV06B251J-HF
JLCPCB Part #
C2446597
Description
-55℃~+150℃ 1.48A 1uA 250V 279V 405V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS