SMAJ90CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ90CA-HF
JLCPCB Part #
C3708986
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 2.7A 400W 5uA 90V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS