SMAJ64CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ64CA-HF
JLCPCB Part #
C2443997
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 3.9A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 64V 78.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS