TV06B121JB-G
MFR.Part #
TV06B121JB-G
JLCPCB Part #
C2445308
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.11A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS