CZRQC13VB-HF
MFR.Part #
CZRQC13VB-HF
JLCPCB Part #
C3732797
Package
SOD-923F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@9.9V 12.68V~13.32V 125mW 13V 25Ω 600Ω SOD-923F Zener Diodes ROHS