SMAJ28A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ28A-HF
JLCPCB Part #
C3706746
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 400W 45.4V 5uA 8.8A TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS