SMAJ200A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ200A-HF
JLCPCB Part #
C2445103
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.2A 1uA 200V 224V 324V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS