RB521G-30HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
RB521G-30HF
JLCPCB Part #
C2886085
Package
SOD-723
Description
1 Independent 100mA 10uA@10V 30V 350mV@10mA 500mA SOD-723 Schottky Diodes ROHS