TV04A221J-G
MFR.Part #
TV04A221J-G
JLCPCB Part #
C3708419
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.12A 1uA 220V 246V 356V 400W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS