TV04A700J-G
MFR.Part #
TV04A700J-G
JLCPCB Part #
C2443939
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 3.54A@10/1000us 400W@10/1000us 70V 86V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS