GBPC35005-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
GBPC35005-G
JLCPCB Part #
C17250538
Package
GBPC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@17.5A 10uA@50V 35A 400A 50V Single-Phase Rectifier GBPC Bridge Rectifiers ROHS