ATV06B110JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV06B110JB-HF
JLCPCB Part #
C3700870
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 32.97A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS