ESD12VDH-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ESD12VDH-HF
JLCPCB Part #
C20185845
Package
DFN1610-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kW@8/20us 12V 17V 200nA 265pF 30V 50A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN1610-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS