CZRQC9V1B-HF
MFR.Part #
CZRQC9V1B-HF
JLCPCB Part #
C3732546
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@7V 10Ω 125mW 600Ω 8.87V~9.33V 9.1V SOD-923F Zener Diodes ROHS