ATV06B300J-HF
MFR.Part #
ATV06B300J-HF
JLCPCB Part #
C2445602
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS