CZRU52C6V2
MFR.Part #
CZRU52C6V2
JLCPCB Part #
C7455850
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@2V 10Ω 150mW 200Ω 5.89V~6.51V 6.2V SOD-523F Zener Diodes ROHS