CZRU52C24
MFR.Part #
CZRU52C24
JLCPCB Part #
C7455429
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@18V 150mW 22.8V~25.2V 220Ω 24V 80Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS