CZRUR22VB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRUR22VB-HF
JLCPCB Part #
C7455437
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@17V 150mW 21.45V~22.55V 22V 55Ω 600Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS