CZRQR52C24-HF
MFR.Part #
CZRQR52C24-HF
JLCPCB Part #
C5613819
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@18V 125mW 22.8V~25.2V 220Ω 24V 80Ω 0402 Zener Diodes ROHS