CZRUR52C6V8
MFR.Part #
CZRUR52C6V8
JLCPCB Part #
C7453815
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@3V 150mW 150Ω 6.46V~7.14V 6.8V 8Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS