3.0SMCJ60CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ60CA-HF
JLCPCB Part #
C3705114
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 31A 3kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS