TV50C170JB-G
MFR.Part #
TV50C170JB-G
JLCPCB Part #
C3711511
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 182.97A 20uA 27.6V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS