CPDUC36V-HF
MFR.Part #
CPDUC36V-HF
JLCPCB Part #
C3713663
Package
SOD-523F
Description
-40℃~+125℃ 1.5A@8/20us 100W 100nA 10pF 36V 40V 58V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-523F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS