CPDUC36VU-HF
MFR.Part #
CPDUC36VU-HF
JLCPCB Part #
C20185779
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1.5A@8/20us 100nA 20pF 36V 40V 54V 81W@8/20us IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS