ATV30C850JB-HF
MFR.Part #
ATV30C850JB-HF
JLCPCB Part #
C2448217
Description
-55℃~+150℃ 137V 21.9A 2uA 3kW 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS