CPDH12V0UB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDH12V0UB-HF
JLCPCB Part #
C2594892
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 104W 12V 14.1V 26V 30nA 45pF 4A TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS