CDBV3-40C-G
MFR.Part #
CDBV3-40C-G
JLCPCB Part #
C7100395
Package
SOT-323
Description
1 Pair Common Cathode 1V@40mA 200mA 200nA@30V 40V 600mA SOT-323 Schottky Diodes ROHS