CDBFN1200-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CDBFN1200-HF
JLCPCB Part #
C5612512
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@200V 1A 200V 30A 900mV@1A SOD-323 Schottky Diodes ROHS