TV06B780J-G
MFR.Part #
TV06B780J-G
JLCPCB Part #
C2445854
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 4.76A 600W 78V 86.7V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS