ATV15C101J-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV15C101J-HF
JLCPCB Part #
C2446967
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 100V 111V 162V 9.26A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS