CDBC2100LR-HF
MFR.Part #
CDBC2100LR-HF
JLCPCB Part #
C3758543
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 2A 500uA@100V 70A 750mV@2A DO-214AB(SMC) Schottky Diodes ROHS