TV06B450J-G
MFR.Part #
TV06B450J-G
JLCPCB Part #
C2445760
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.25A TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS