AUSMBJ64A-HF
MFR.Part #
AUSMBJ64A-HF
JLCPCB Part #
C3706037
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A 600W 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS