SMBJ440AL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ440AL-TP
JLCPCB Part #
C19994947
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 440V 543V 713V 900mA@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS