AUSMBJ48A-HF
MFR.Part #
AUSMBJ48A-HF
JLCPCB Part #
C3714986
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.8A 77.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS