TV15C111J-G
MFR.Part #
TV15C111J-G
JLCPCB Part #
C2449019
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.47A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS