TV30C140JB-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV30C140JB-G
JLCPCB Part #
C3709240
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 129.31A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS