TV30C450JB-G
MFR.Part #
TV30C450JB-G
JLCPCB Part #
C2448971
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 41.27A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS