ATV50C850JB-HF
MFR.Part #
ATV50C850JB-HF
JLCPCB Part #
C2447965
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 137V 36.5A 5kW 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS