ATV15C7V0JB-HF
MFR.Part #
ATV15C7V0JB-HF
JLCPCB Part #
C2446731
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 125A 12V 7.78V 7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS